• 18 Ağustos 2019

Haberler

KENT KONSEYİ BU YILDA BİRLİK VE BERABERLİK SOFRASI KURDU

Pazartesi 17 Temmuz 201717 TEMMUZ 2017

BASIN BÜLTENİ

KENT KONSEYİ BU YILDA BİRLİK VE BERABERLİK SOFRASI KURDU
-BURSA KENT KONSEYİ, 15 TEMMUZ 2016 GÜNÜ GERÇEKLEŞEN FETÖ TERÖR ÖRGÜTÜNÜN HAİN DARBE GİRİŞİMİNİN SENE-İ DEVRİYESİNDE 15 TEMMUZ DEMOKRASİ MEYDANI'NDA BU YILDA BİRLİK VE BERABERLİK SOFRASI KURDU.

BURSA - Bursa Kent Konseyi Başkanı Hasan Çepni, 15 Temmuz 2016 günü gerçekleşen FETÖ terör örgütünün hain darbe girişiminin sene-i devriyesinde demokrasi nöbeti tutan Bursalılar için bu yılda ‘Birlik ve Beraberlik Sofrası’ kurduklarını söyledi.

Bursa Kent Konseyi Başkanı Hasan Çepni, Yürütme Kurulu Üyeleri, Meclis Başkanları, Çalışma Grubu Temsilcileri ve gönüllüleri 15 Temmuz 2016 günü gerçekleşen FETÖ terör örgütünün hain darbe girişiminin sene-i devriyesinde, 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda tüm Bursalılarla beraber demokrasi nöbeti tuttu. Bu yılda ‘Birlik ve Beraberlik Sofrası’ kurduklarını ifade eden Çepni, “Bursa Kent Konseyi olarak demokrasiye bir kez daha sahip çıkıyoruz. Bu yılda Şehreküstü Cami önünde ‘Birlik ve Beraberlik Sofrası’ kurduk. Kurumsal katılımcılarımızın ve gönüllülerimizin getirdiği ikramları, 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda nöbet tutan Bursalı kardeşlerimize dağıttık” dedi.

BURSA BÜYÜKŞEHIR BELEDIYESI
BASIN VE HALKLA İLIŞKILER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ