• 10 Temmuz 2020

Haberler

DENİZDE ANNELER GÜNÜ ETKİNLİĞİ

Perşembe 17 Mayıs 201817 MAYIS 2018

BASIN BÜLTENİ

DENİZDE ANNELER GÜNÜ ETKİNLİĞİ
-BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ VE BURSA KENT KONSEYİ KADIN MECLİSİ İŞBİRLİĞİNDE DÜZENLENEN ANNELER GÜNÜ ETKİNLİĞİNDE ANNELER DENİZ SEFASI YAPTI.

BURSA - Bursa Büyükşehir Belediyesi ve Bursa Kent Konseyi Kadın Meclisi işbirliğinde düzenlenen Anneler Günü etkinliğinde Anneler körfez turuna katıldı.

Anneler gününde, Bursa Büyükşehir Belediyesi ve Bursa Kent Konseyi Kadın Meclisi işbirliğinde organize edilen körfez turunda, Anneler doyasıya eğlendi.

Bursa Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Mihrimah Kocabıyık, Bursa’nın ilçelerinde yer alan Kadın Meclisi üyelerinin de davet edildiği körfez turunun 350 kişilik katılımla coşkulu bir şekilde gerçekleştiğini ifade etti. Kocabıyık, “Kadın Meclisi olarak her zaman kadınlarımızın annelerimizin yanındayız. Anneler gününde annelerimize körfez turunda bir araya geldik. Aramızda Yıldırım, Osmangazi, Nilüfer Gemlik, Büyükorhan, Orhaneli ve İznik Kent Konseyi kadın meclisi gönüllüleri, STK temsilcileri, kadın muhtarlarımız, çalıştayımıza destek verenler ve kısacası tüm Bursa’dan katılımcılarımız var. Onlarla kucaklaşıp güzel bir gün yaşayalım istedik. Bizim bugün annelerimizle bir araya gelmemiz de desteğini esirgemeyen Bursa Büyükşehir Belediyesi Başkanımız Sayın Alinur Aktaş’a, Bursa Kent Konseyi'ne ve yürütme kurulu üyesi arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum” dedi.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI