• 18 Ağustos 2019

Haberler

BURSAFOTOFEST INSTAGRAM FOTOĞRAF YARIŞMASI BAŞLADI!

Pazartesi 25 Haziran 201826 HAZİRAN 2018 

BASIN BÜLTENİ

 BURSAFOTOFEST INSTAGRAM FOTOĞRAF YARIŞMASI BAŞLADI!
-BU YIL ‘RİTÜELLER’ TEMASIYLA SEKİZİNCİSİ DÜZENLENECEK OLAN BURSA ULUSLARARASI FOTOĞRAF FESTİVALİ’NİN INSTAGRAM FOTOĞRAF YARIŞMASI İÇİN BAŞVURULAR AÇILDI.
-RİTÜELLER TEMALI INSTAGRAM BİRİNCİSİNE 3000 TL, İKİNCİSİNE 2000 TL, ÜÇÜNCÜSÜNE İSE 1000 TL VERİLECEK.

BURSA – 8. Bursa Uluslararası Fotoğraf Festivali kapsamında düzenlenen Instagram Fotoğraf Yarışması için müracaatlar başladı.

Bursa Büyükşehir Belediyesi, Bursa Kent Konseyi ve BUFSAD işbirliğiyle bu yıl 8.’sı düzenlenecek olan ve küratörlüğünü Kamil Fırat’ın üstlendiği Bursa Uluslararası Fotoğraf Festivali (BursaFotoFest) kapsamında ‘Ritüeller’ temalı Instagram Fotoğraf Yarışması gerçekleştiriliyor. Fotoğraf tutkunlarının Instagram üzerinden #Ritüeller2018 etiketi ile başvurabileceği fotoğraf yarışması için son tarih ise 07 Eylül. ‘Dünya’da Ritüelleri en iyi anlatan fotoğrafı çek, paylaş, kazan’ sloganıyla gerçekleşen fotoğraf yarışmasına katılmak için kişisel Instagram hesabında #Ritüeller2018 hashtagi ile fotoğraf paylaşılması ve @bursafotofest Instagram hesabını etiketleyerek takip edilmesi gerekiyor. Katılımcılar detaylı bilgi için www.bursaphotofest.org sitesi üzerinden Instagram Fotoğraf Yarışması’nın şartnamesine ulaşabilirler.

Yarışma ödülleri ise şu şekilde;
Birincilik Ödülü: 3000 TL + BursaFotoFest Madalyası
İkincilik Ödülü: 2000 TL + BursaFotoFest Madalyası
Üçüncülük Ödülü: 1000 TL + BursaFotoFest Madalyası
Mansiyon (6 adet): 250 TL + BursaFotoFest Madalyası
Yarışma Özel Ödülü (10 adet): BursaFotoFest Madalyası

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI